Nowości w na rynku reklamowym - co obecnie jest najskuteczniejsze?

Artykuły - strona główna

Rynek reklamy zmienia się dynamicznie, dopasowując do coraz to nowych trendów i pomysłów. Reklama jest wszędzie dookoła nas, na każdym kroku konsumenci są atakowani sloganami, obrazami i hasłami reklamującymi przeróżne produkty, usługi i firmy.
baner
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Co oczywiste reklamowy rynek używa wszystkich najnowszych zdobyczy techniki, jeśli tylko ktoś wymyśli technologię, jaką można wykorzystać, to od razu ktoś wynajdzie dla niej zastosowanie w promocji (doczytaj - reklama zewnętrzna Kraków - przeczytaj więcej tutaj -). Każda okazja na zdobycie jakiejś przewagi nad konkurencją lub zmniejszenie kosztu emitowania reklam jest bardzo pożądana, stąd też co chwilę pojawiają się nowe pomysły i technologie. Do wykorzystywanych coraz częściej technik reklamowych zalicza się reklamy świetlne. Kilka dekad temu panowały migające, barwne neony, tak bardzo typowe dla wielu miejsc w kraju i za granicą. Rosnąca popularność urządzeń elektronicznych spowodowała, że w ich miejsce pojawiać się zaczęły tablice reklamowe opierające się na panelach LEDO, które mają dużo więcej możliwości w porównaniu ze standardowymi neonami.
Reklama diodowa opiera się na zaprojektowanych w specjalny sposób tablicach z umieszczonymi wewnątrz segmentami diod. Wszystkimi tymi diodami steruje układ sterowania, i to właśnie ten układ stanowić będzie o możliwościach i sile tej formy reklamy. Same diody mają różną barwę, zależnie od rodzaju tablicy będzie ich mniej albo więcej. Sterujący układ może sterować pracą każdej diody niezależnie, co pozwala na wyświetlanie zarówno obrazów nieruchomych, jak też kolorowych, barwnych filmików. W rękach sprawnych speców od reklamy takie urządzenia mogą naprawdę sporo zaproponować, a poza tym ogromnie ważne jest to, że taka forma reklamy nie należy do kosztownych. Co prawda zakup panela jest dość kosztowny, ponieważ ma on w sobie sporo elektroniki, ale reklamowe kampanie prowadzone przy jego pomocy już takie drogie nie są. Dość ważne też jest to, że wyświetlany reklamowy spot można szybko i sprawnie wymienić na jakiś inny, czego powiedzieć się nie da o typowych bannerach. Przez tę mobilność w ciągu jednego dnia reklamować można kilkadziesiąt usług i produktów.