Kupowanie w Krakowie to bajeczna radość dla miłośników modnych marek, trendów i dobrej kuchni.

Artykuły - strona główna

Robienie sprawunków jest dla niektórych udręką, lecz dla większości autentyczną rozkoszą. Wychodząc z mieszkania, w zasadzie przewidujemy, co chcemy nabyć i jak wiele kasy na to wyznaczamy, lecz jak się później okazuje, wszystko weryfikuje sam pobyt na sprawunkach.

Zakupy online
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Zakupy w Krakowie to prawdziwa uciecha. Ażeby obejść wszelkie galerie, butiki, sklepy czy też supermarkety potrzeba parę dni. Jest tam szereg galerii handlowych, jakich nie sposób zignorować, podczas gdy udajemy się do uroczego miasta, Krakowa. A kiedy idziemy na sprawunki należy rozpocząć swoje zakupy od Galerii Krakowskiej. Znajduje się tutaj (zobacz więcej dowiesz się na tej stronie) blisko 270 sklepów, z przeróżnych branż, od tekstylnych po spożywcze oraz gastronomiczne.

Świetna architektura i wystrój, którą aranżuje okazały oraz gigantyczny budynek, kreuje to miejsce nadzwyczajnym położeniem w krajobrazie Krakowa. Układ komunikacyjny rozdziela się na dwa odrębne przejścia, innymi słowy wodny i lądowy. Tutaj rozpoznasz innowacyjne trendy, wzornictwo oraz style - więcej na Ceneo Lokalnie Kraków.

Należy też zahaczyć Galerię Kazimierz, gdyż jest tam mało osób, dlatego częściej pozostają kultowe rozmiary butów czy też kreacji itd. To 36200 metrów kwadratowych powierzchni, na której odkryjemy najbardziej potrzebne aktualnie marki w rozmaitych stylach. Powab biżuterii tworzą w tym miejscu obfitą i rozliczną kolekcje, zaś perfumy i kosmetyki noszą dobrze słynne nazwy popularnych butików - www.

Zakupy online
Author: kennejima
Source: http://www.flickr.com
Między czasie możesz smacznie zjeść w Pizza Hut czy też restauracji Jeff’s bądź w jednej z mnogich kawiarenek. Wypocząć i obejrzeć znakomity film masz możliwość w wygodnym kinie Cinema City, które dorównuje własnym wyposażeniem najwyższym ogólnoświatowym normom.

Zaś na pasjonatów aktywnego odpoczynku wyczekuje Pure Heath&Fitness, siłownia z pływalnią i największą sauną w Krakowie. Do Galerii Kazimierz zajdziesz na piechotę, przyjedziesz również komunikacją miejską lub autem. Parking tutaj mieści 1800 bezpłatnych miejsc. Nie zapomnijcie zwiedzić też Galerię Plaza oraz okoliczne uliczki wokół rynku, gdzie odnajdziesz wiele ciekawych rzeczy oraz trendów. Zakupy w Krakowie będą fenomenalnym doświadczeniem dla każdego.