Drobiazgi jakim każda płeć piękna (i nie tylko!) nie potrafi się oprzeć.

Artykuły - strona główna

Bielizna jest bardzo istotną, choć przez część ludzi niedocenianą częścią odzieży. Jej zadaniem jest w pierwszej kolejności ochrona rozmaitych partii ciała na zimno i urazy. Partie ciała ochraniane za pomocą bielizny są bowiem bardzo wrażliwe i podatne na różnorodne urazy. Znaczące jest bowiem, by elementy te uszyte były z jak najlepszych materiałów.

Ludzie niejednokrotnie to pomijają i oszczędzają konkretnie na bieliźnie. Dobrze dobrana bielizna ma jednak bardzo duży wpływ nie tylko na codzienne funkcjonowanie, ale także na zdrowie. Niektóre tkaniny mogą bowiem powodować otarcia, a także uczulać. Wszechstronna oferta produktów dla pań to bardzo różnorodna bielizna na różne okazje.

Biustonosze odznaczają się wysoką jakością wykonania i materiału, są eleganckie, dobrze trzymają biust. Linia biustonoszy w dużych rozmiarach pozwala każdej klientce czuć się swobodnie i pewnie. Duże rozmiary biustonoszy to modele, które bardzo dobrze spełniają swoje podstawowe zadania, ramiączka nie zsuwają się z ramion, nie uciskają ciała, miseczki dobrze dopasowują się i utrzymują piersi. Wśród propozycji można znaleźć różne typy biustonoszy, również dla pań z obfitym biustem.

Miseczki typu push up, regulowane i dekoracyjne ramiączka oraz eleganckiewykończenia sprawiają, że nie tylko biust, ale cały dekolt wygląda niezwykle seksownie.
kobieta w gorsecie
Author: 紫雪灵儿
Source: http://www.flickr.com
Kobieca garderoba uwielbia biustonosze. Dzięki nim kobieta może poczuć się nadzwyczajnie, z tego powodu ich dopasowanie to podstawa, muszą być jak druga skóra. Jak wybrać taki biustonosz najlepiej pomoże specjalistka w salonie z bielizną, ponieważ mierzenie samemu często może wprowadzić w błąd, a wybór i tak okaże się mało trafny.

Biustonosze można kupować w zestawach z majtkami. Eleganckie i na co dzień pozwalają każdej kobiecie czuć się pięknie i komfortowo. Z obszernej gamy produktów można dobrać sobie model, w jakim dana klientka czuje się najlepiej, pełniejsze figi albo zmysłowe stringi. Krisline ma także ofertę dla mam.

Kobiety karmiące piersią mogą ze spokojem sięgnąć po biustonosze dla karmiących matek. Są one bardzo dobrej jakości, bezpieczne dla mamy i dziecka. Wygodne, z odpinanymi elementami, zapewniają komfort karmienia. Poza tym są eleganckie i dają poczucie bezpieczeństwa.